NB GA(-) HP X360 1040 G8 TCH I5-1135G7/14.0/16GB/512SSD/COA/CAM
414,76  (χωρίς ΦΠΑ 334,48 )
Βάρος 4 κ.
Επεξεργαστής
Μνήμη
Χωρητικότητα Δίσκου
Μέγεθος Οθόνης
Κατασκευαστής
Οπτικό Μέσο
Camera
Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
Κωδικός προϊόντος: 1.087.959 Κατηγορία:
Περιγραφή
Operating System Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS
Display Size 14.0”
Display Max Resolution 1920 x 1080
Chipset System-on-Chip / SoC
Processors 11th generation Intel Core i5/i7 Processors
Ram Memory Up to 32GB LPDDR4X-4266
Hard Disk Drive NVME M2 SSD
Graphics Intel Iris Xe Graphics
Network Adapter No RJ-45 adaptor
WiFi Yes
Optical Disc Drive N/A
USB 2x USB-C (3.1 Gen 2), 2x USB 3.1 Gen 1 (Both Charging)
Ports HDMI, Audio combo jack
Power Supply Adapter 65 W
Dimensions 319.3. x 202.7 x 16.6 mm