NB GA- HP 250 G8 I5-1135G7/15.6/8GB/256SSD/COA/CAM
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Επεξεργαστής | |
| Μνήμη | |
| Χωρητικότητα Δίσκου | |
| Μέγεθος Οθόνης | |
| Κατασκευαστής | |
| Οπτικό Μέσο | |
| Camera |
Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
Κωδικός προϊόντος:
Κατηγορία: Laptop
Περιγραφή
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6 ” |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | SoC – System on Chip |
| Processors | Intel Core i3/i5/i7 10th & 11th Gen |
| Ram Memory | 2 SODIMM slots, Up to 16 GB DDR4-2666 |
| Hard Disk Drive | HDD or SSD M2 |
| Network Adapter | Realtek RTL8111HSH-CG 10/100/1000 GbE NIC |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Optical Disk Drive | N/A |
| Ports | RJ-45, headphone/microphone combo, AC power |
| Power Supply Adapter | 45 W or 65W |