NB GA HP 440 G8 TCH I5-1135G7/14.0/16GB/512SSD/COA/CAM
NB GA(-) HP X360 1040 G8 TCH I5-1135G7/14.0/16GB/512SSD/COA/CAM
NB GA- HP 440 G8 TCH I5-1135G7/14.0/16GB/512SSD/COA/CAM/GA.
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Επεξεργαστής | |
| Μνήμη | |
| Χωρητικότητα Δίσκου | |
| Μέγεθος Οθόνης | |
| Κατασκευαστής | |
| Οπτικό Μέσο | |
| Camera |
Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
Κωδικός προϊόντος:
Κατηγορία: Laptop
Περιγραφή
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 14.0” |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Integrated with processor |
| Processors | 11th generation Intel Core i3,i5,i7 Processors |
| Ram Memory | 2 SODIMM, up to 32 GB DDR4-3200 |
| Hard Disk Drive | NVME M2 SSD |
| Graphics | Integrated: Intel Iris X Graphics, Intel UHD Graphics |
| Network Adapter | Realtek 10/100/1000 GbE NIC |
| WiFi | Yes |
| Optical Disc Drive | N/A |
| Ports | HDMI, RJ-45, headphone/microphone combo, AC power |
| Power Supply Adapter | 45 W or 65 W |