NB GA(-) HP ZBOOK FIREFLY 15 G7 I7-10510U/15.6/8GB/256SSD/COA/CAM/P520
543,91  (χωρίς ΦΠΑ 438,64 )
Βάρος 4 κ.
Επεξεργαστής
Μνήμη
Χωρητικότητα Δίσκου
Μέγεθος Οθόνης
Κατασκευαστής
Οπτικό Μέσο
Camera
Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
Κωδικός προϊόντος: 1.087.996 Κατηγορία:
Περιγραφή
Operating System Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS
Display Size 15.6 ”
Display Max Resolution 1920 x 1080
Chipset Intel Integrated SoC
Processors Intel Core i5/i7 10th Gen
Ram Memory 2 SODIMM, supports dual channel, Up to 64 GB DDR4-2666 non-ECC SDRAM
Hard Disk Drive M2 SSD NVMe
Graphics Integrated: Intel UHD Graphics
Network Adapter No RJ-45 port
WiFi Yes
Web Camera Optional
Optical Disk Drive N/A
USB 1x USB 3.1 Gen 1 (charging), 2x USB Type-C (Thunderbolt 3)
Ports headphone/microphone combo, power connector, HDMI
Power Supply Adapter 45 W or 65W