NB GA HP ZBOOK FIREFLY 15 G7 I7-10510U/15.6/8GB/256SSD/COA/CAM/P520
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Επεξεργαστής | |
| Μνήμη | |
| Χωρητικότητα Δίσκου | |
| Μέγεθος Οθόνης | |
| Κατασκευαστής | |
| Οπτικό Μέσο | |
| Camera |
Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
Κωδικός προϊόντος:
Κατηγορία: Laptop
Περιγραφή
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6 ” |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel Integrated SoC |
| Processors | Intel Core i5/i7 10th Gen |
| Ram Memory | 2 SODIMM, supports dual channel, Up to 64 GB DDR4-2666 non-ECC SDRAM |
| Hard Disk Drive | M2 SSD NVMe |
| Graphics | Integrated: Intel UHD Graphics |
| Network Adapter | No RJ-45 port |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Optical Disk Drive | N/A |
| USB | 1x USB 3.1 Gen 1 (charging), 2x USB Type-C (Thunderbolt 3) |
| Ports | headphone/microphone combo, power connector, HDMI |
| Power Supply Adapter | 45 W or 65W |