NB GA HP 440 G8 TCH I5-1135G7/14.0/16GB/512SSD/COA/CAM
443,45  (χωρίς ΦΠΑ 357,62 )
Βάρος 4 κ.
Επεξεργαστής
Μνήμη
Χωρητικότητα Δίσκου
Μέγεθος Οθόνης
Κατασκευαστής
Οπτικό Μέσο
Camera
Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
Κωδικός προϊόντος: 1.087.973 Κατηγορία:
Περιγραφή
Operating System Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS
Display Size 14.0”
Display Max Resolution 1920 x 1080
Chipset Integrated with processor
Processors 11th generation Intel Core i3,i5,i7 Processors
Ram Memory 2 SODIMM, up to 32 GB DDR4-3200
Hard Disk Drive NVME M2 SSD
Graphics Integrated: Intel Iris X Graphics, Intel UHD Graphics
Network Adapter Realtek 10/100/1000 GbE NIC
WiFi Yes
Optical Disc Drive N/A
USB 3x Super Speed USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging, 1 power), 1x SuperSpeed USB Type-C
Ports HDMI, RJ-45, headphone/microphone combo, AC power
Power Supply Adapter 45 W or 65 W