NB GA- LENOVO T580 I5-8250U/15.6/8GB/256SSD/COA/CAM
361,66  (χωρίς ΦΠΑ 291,66 )
Βάρος 4 κ.
Επεξεργαστής
Μνήμη
Χωρητικότητα Δίσκου
Μέγεθος Οθόνης
Κατασκευαστής
Οπτικό Μέσο
Camera
Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
Κωδικός προϊόντος: 1.087.909 Κατηγορία:
Περιγραφή
Operating System Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS
Display Size 15.6”
Display Max Resolution 1920 x 1080 Optional
Chipset Intel SoC (System on Chip) platform
Processors 8th Gen Intel Core i5, i7
Ram Memory Up to 32GB DDR4 2400 Mhz, dual-channel capable, two DDR4 SO-DIMM sockets
Hard Disk Drive HDD, SSD, SSD M2
Graphics Intel UHD Graphics 620
WiFi Yes
Web Camera Optional
Optical Disk Drive No Optical Drive
USB 2x USB 3.1 Gen 1 (1x Always On), 1x USB-C 3.1 Gen 1, 1x USB-C 3.1 Gen 2
Power Supply Adapter 45W or 65W
Dimensions 365.8 x 252.8 x 19.95 mm