NB GA(-) LENOVO T15 GEN1 I7-10510U/15.6/16GB/512SSD/COA/CAM
543,91  (χωρίς ΦΠΑ 438,64 )
Βάρος 4 κ.
Επεξεργαστής
Μνήμη
Χωρητικότητα Δίσκου
Μέγεθος Οθόνης
Κατασκευαστής
Οπτικό Μέσο
Camera
Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
Κωδικός προϊόντος: 1.087.883 Κατηγορία:
Περιγραφή
Operating System Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS
Display Size 15.6”
Display Max Resolution 3840 x 2160
Chipset Intel SoC (System on Chip) platform
Processors 10th Gen Intel Core i5,i7
Ram Memory 1 SO-DIMM slot, Up to 48GB (16GB soldered + 32GB SO-DIMM), DDR4-2666
Hard Disk Drive SSD M2
Graphics Intel UHD Graphics
WiFi Yes
Web Camera Optional
Optical Disk Drive No Optical Drive
USB 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On)
Ports HDMI 1.4b, RJ-45, Headphone / microphone combo jack, Smart card reader (Optional)
Power Supply Adapter 45W or 65W
Dimensions 365.8 x 248 x 19.1 mm