NB GA LENOVO P53 I7-9850H/15.6/32GB/512SSD/COA/CAM/T1000
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Επεξεργαστής | |
| Μνήμη | |
| Χωρητικότητα Δίσκου | |
| Μέγεθος Οθόνης | |
| Κατασκευαστής | |
| Οπτικό Μέσο | |
| Camera |
Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
Κωδικός προϊόντος:
Κατηγορία: Laptop
Περιγραφή
| Operating System | Windows 10 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6” |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel CM246 chipset |
| Processors | 9th Gen Intel Core i5, i7, i9 or Intel Xeon® E Processor |
| Ram Memory | Up to 32GB DDR4 2666 Mhz ECC or non-ECC |
| Hard Disk Drive | HDD, M.2 SSD |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Yes Optional |
| Optical Disk Drive | No Optical Drive |
| USB | 1x USB-C 3.1 Gen 1, 2x USB 3.1 Gen 1, 2x USB-C 3.1 Gen 2 / Thunderbolt 3 |
| Ports | 1x Security keyhole |
| Power Supply Adapter | 170W or 230W |
| Dimensions | 377.4mm x 252.3mm x 24.5mm |