NB GA HP ZBOOK FIREFLY 15 G8 I7-1165G7/15.6/8GB/256SSD/COA/CAM/T500
644,38  (χωρίς ΦΠΑ 519,66 )
Βάρος 4 κ.
Επεξεργαστής
Μνήμη
Χωρητικότητα Δίσκου
Μέγεθος Οθόνης
Κατασκευαστής
Οπτικό Μέσο
Camera
Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
Κωδικός προϊόντος: 1.089.032 Κατηγορία:
Περιγραφή
Operating System Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS
Display Size 15.6 ”
Display Max Resolution 1920 x 1080
Chipset Intel Integrated SoC
Processors Intel Core i5/i7 11th Gen
Ram Memory 2 SODIMM, supports dual channel, Up to 64 GB DDR4-3200 non-ECC SDRAM
Hard Disk Drive M2 SSD NVMe
Graphics Integrated: Intel Iris Xe Graphics
Network Adapter No RJ-45 port
WiFi Yes
Web Camera Optional
Optical Disk Drive N/A
Ports headphone/microphone combo, power connector, HDMI
Power Supply Adapter 45 W or 65W