NB GA- HP ZBOOK FIREFLY 15 G8 I7-1165G7/15.6/16GB/512SSD/COA/CAM/T500
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Επεξεργαστής | |
| Μνήμη | |
| Χωρητικότητα Δίσκου | |
| Μέγεθος Οθόνης | |
| Κατασκευαστής | |
| Οπτικό Μέσο | |
| Camera |
Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
Κωδικός προϊόντος:
Κατηγορία: Laptop
Περιγραφή
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6 ” |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel Integrated SoC |
| Processors | Intel Core i5/i7 11th Gen |
| Ram Memory | 2 SODIMM, supports dual channel, Up to 64 GB DDR4-3200 non-ECC SDRAM |
| Hard Disk Drive | M2 SSD NVMe |
| Graphics | Integrated: Intel Iris Xe Graphics |
| Network Adapter | No RJ-45 port |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Optical Disk Drive | N/A |
| Ports | headphone/microphone combo, power connector, HDMI |
| Power Supply Adapter | 45 W or 65W |
| Dimensions | 35.95 x 23.36 x 1.92 cm |
| Weight | Starting at 1.7 kg |
Αξιολογήσεις (0)
Σχετικά προϊόντα
Laptop Dell Latitude 7490 Intel Core i5-8350U 1.70 GHz (Έως 3.60 GHz)/8GB/256GB SSD/Camera/14″/Windows 10/11 Pro