NB GA(-) HP 450 G7 I5-10210U/15.6/8GB/256SSD/COA/CAM
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Επεξεργαστής | |
| Μνήμη | |
| Χωρητικότητα Δίσκου | |
| Μέγεθος Οθόνης | |
| Κατασκευαστής | |
| Οπτικό Μέσο | |
| Camera |
Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
Κωδικός προϊόντος:
Κατηγορία: Laptop
Περιγραφή
| Operating System | Windows 11 Home & Pro, Ubuntu Linux, Free DOS |
| Display Size | 15.6” |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 optional |
| Chipset | Integrated with processor |
| Processors | 10th generation Intel Core i5, i7 Processors |
| Ram Memory | Up 32 GB DDR4-2400 SDRAM |
| Hard Disk Drive | HDD or SSD or M2 |
| Graphics | UHD Graphics 620 |
| Network Adapter | Realtek 10/100/1000 GbE |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Optical Disc Drive | No Optical Drive |
| USB | 1 USB 3.1 Type-C Gen 1, 2 USB 3.1 Gen 1, 1 USB 2.0 (Power Port) |
| Ports | 1 RJ-45, 1 headphone/microphone combo, 1 HDMI, 1 AC power |
| Power Supply Adapter | 65 W or 45W |