NB GA- HP 440 G6 TCH I5-8265U/14.0/8GB/256SSD/COA/CAM
242,68  (χωρίς ΦΠΑ 195,71 )
Βάρος 4 κ.
Επεξεργαστής
Μνήμη
Χωρητικότητα Δίσκου
Μέγεθος Οθόνης
Κατασκευαστής
Οπτικό Μέσο
Camera
Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
Κωδικός προϊόντος: 1.089.024 Κατηγορία:
Περιγραφή
Operating System Windows 11 Home & Pro MAR, Ubuntu Linux, Free DOS
Display Size 14 ”
Display Max Resolution 1366 x 768
Chipset Integrated with processor
Processors Intel Core i5/i7 8th Gen
Ram Memory Up to 32 GB DDR4-2400 SDRAM
Hard Disk Drive HDD or SSD M2
Graphics Intel UHD graphics 620
Network Adapter Realtek RTL8111HSH-CG 10/100/1000 GbE NIC
WiFi Yes
Web Camera Optional
Optical Disk Drive N/A
USB 1x USB 3.1 Type-C Gen 1, 1x USB 2.0, 2x USB 3.1
Ports HDMI, RJ-45, AC power, Headphone/microphone combo jack
Power Supply Adapter 45 W or 65 W