NB GA DELL 7400 TCH I7-8665U/14.0/16GB/256SSD/COA/CAM
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Επεξεργαστής | |
| Μνήμη | |
| Χωρητικότητα Δίσκου | |
| Μέγεθος Οθόνης | |
| Κατασκευαστής | |
| Οπτικό Μέσο | |
| Camera |
Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
Κωδικός προϊόντος:
Κατηγορία: Laptop
Περιγραφή
| Operating System | Windows 10 Home & Pro |
| Display Size | 14.0 ” |
| Display Max Resolution | 1920 x 1080 |
| Chipset | Intel Chipset |
| Processors | Intel Core i5, i7 8th Gen |
| Ram Memory | 2 SoDIMM slots, up to 32GB DDR4 2400 MHz |
| Hard Disk Drive | M2 SSD |
| Graphics | Intel UHD Graphics 620 |
| Network Adapter | No RJ-45 port |
| WiFi | Yes |
| Web Camera | Optional |
| Optical Disk Drive | External Options Only |
| Ports | Noble Wedge lock slot, Dell USB 3.0 Dock (UNO) |
| Power Supply Adapter | 65 W or 90 W |
| Dimensions | 321.35mm x 214.08mm x 16.75 mm/17.82mm (Aluminum/Carbon fibre) |